7/10
Košík:je prázdný
bez DPH:0,- Kč
s DPH:0,- Kč
QR code
 Doporučte nás
 • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
 • Přidáno: 27.05.2015   |   96 čtení / zobrazeníCOCO juice 100% kokosová voda

Kokosová voda je vysoce výživná tekutina, vytvořená přírodou uvnitř mladého zeleného kokosového ořechu. Je nejzdravějším nápojem planety na okamžitou hydrataci, k doplnění základních živin, minerálů a vitamínů. Je destilovaná přírodou, to znamená, že je dokonale připravena pro příjem lidským organismem a je téměř identická s lidskou krevní plazmou.

Kokosová voda je vytvořena přírodou pomocí palmových stromů absorbujících dešťovou vodu. Obsahuje takové minerály a vitamíny, které mají vysokou nutriční hodnotu pro lidské zdraví. Naše kokosová voda je výjimečná tím, že je z mladých zelených kokosů a ne ze starých vyzrálých. Zelené kokosové ořechy mají o něco vyšší nutriční hodnoty a neobsahují skoro žádný tuk jako dozrálé kokosové ořechy. Nejvzácnější vlastností je nejvyšší obsah draslíku ze všech nápojů (má lepší hydrataci jako fitness nápoje). Draslík spolu se sodíkem pomáhají v regulaci tělesných tekutin. Čím více sodíku tělo přijme, tím více draslíku je zapotřebí aby neutralizoval účinky vyššího příjmu sodíku. Draslík je nevhnutný pro fungování nervového systému, ke kontrakcím svalů, k produkci proteinů a glykogenu ale i pro zásobení svalů energií.


Vliv kokosové vody na naše zdraví

- podporuje látkovou výměnu a přeměnu 
- detoxikuje a působí proti virům
- odkyseluje organismus
- vyčistí zažívací trakt
- pomáhá snadněji ovládat cukrovku
- pomáhá udržovat správnou pH hodnotu
- podpoří vaše tělo v boji proti virům (herpes, chřipka, AIDS, atd)
- posiluje imunitní systém
- snižuje riziko vzniku rakoviny
- posiluje vnitřní rovnováhu
- vyrovná duševní výkyvy
- pročistí ledviny a močový měchýř
- snižuje účinky stresu
- pomáhá při infekci a zánětu močových cest
- omlazuje tělo a mysl
- osvěží a podpoří vitalitu
- zabraňuje tvorbě močových a ledvinových kamenů
- pomáhá rozkládat močové a ledvinové kameny a vyloučit přirozenou cestou 
- podporuje zdraví srdce
- napravuje špatný krevní oběh
- zabraňuje zácpě
- podporuje metabolismus a hubnutí
- je vhodná pro jakoukoliv dietu
- zvýšil energii - fyzický i psychickou
- pomáhá při redukci hmotnosti
- podporuje svalovou výkonnost
- perfektně hydratuje, udržuje tělo v pohodě a při správné teplotě
- napomáha přísunu živin a kyslíku do buněk
- pohotově doplní potřebnou výživu a tekutinu po fyzickém výkonu
- vhodný nápoj pro všechny sportovce
- najzdravší přírodní izotonický nápoj
- má omlazující účinky na pokožku, nehty a vlasy
- účinná při střevní chřipce

Výhody kokosové vody
 • Obsahuje pro tělo potřebné výživné látky       

Draslík - snižuje krevní tlak
Glukózu - přírodní cukr, který dodá potřebnou energii
Vitamin B - nezbytný pro obnovu buněk a tkání
Vitamin C - chrání tělo před nemocemi, např. před kurdějí
 • Dehydratace - Kokosová voda je bohatá na draslík (obsahuje 2x tolik jako banán) a další minerály, používá se i při dehydrataci, která může být způsobena úplavicí, průjmem nebo střevní chřipkou. Při namáhavém cvičení, vysoké horečce nebo při poruše zažívacího traktu se doporučuje vypít 2-3 litry, jelikož tělo velmi rychle dehydratuje.
 • Vysoký krvní tlak - Podle výzkumů lidé s vysokým krevním tlakem mají obvykle nízkou hladinu draslíku. Proto pravidelné pití má velmi dobré účinky na regulaci krevního tlaku. Kromě toho draslík pomáhá odstranit z těla toxické látky. Může pomoci zvýšit hladinu dobrého cholesterolu (HDL), což z ní činí přírodní léčbu pro udržení zdravého kardiovaskulárního systému.
 • Trávicí potíže - Kokosová voda obsahuje kyselinu laurovou, kterou tělo přeměňuje na monolaurin. Monolaurin má velmi silné antivirové, protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti. Monolaurin je účinný při střevních bakteriích a parazitech, virech a jiných infekcí trávicího traktu jak u dospělých tak i u dětí. Kromě toho působí jako přírodní antibiotikum a rehydratuje tělo. Proto je jednoduchým a 100% bezpečným lékem na střevní parazity.
 • Alergie - Kokosová voda nemá žádné vedlejší účinky, a to ani tehdy, jestliže jste náchylný k alergickým reakcím nebo pokud trpíte těžkou alergií. Považuje se za nejbezpečnější nápoj i pro miminka, pro děti všech věkových kategorií, pro těhotné a kojící ženy, tedy pro každého. Pokud užíváte léky s nimiž doplňujete draslík v organismu, doporučuje se snížit dávku.
 • Hubnutí a diety - Kokosová voda je přírodním elektrolytem (elektrolyty jsou roztoky s obsahem iontů a jsou zodpovědné za vedení signálů v těle) a izotonickým nápojem, která pomáhá zvýšit metabolismus. Proto dokáže výrazně pomoci lidem, kteří zápasí s nadváhou. Díky svému unikátnímu složení rychle zasytí, proto spíše budete cítit nasycenost a tím se snižuje chuť na příjem dalších zbytečných kalorií. Vzhledem k tomu, že má velmi nízký obsah tuku, můžete pít co nejvíce kokosové vody bez obav z příjmu mnoho kalorií.
 • Cukrovka - Kokosová voda je bohatá na živiny, které jsou pro diabetiky velmi důležité pro udržení hladiny cukru v normě
 • Trávení - Má více hydratačních účinků než pitná voda, takže pití kokosové vody pomůže k dobrému trávení. Příjem a zpracování potravinových živin bude také účinnější.
 • Virová onemocnění - Je účinná i při onemocněních, které jsou způsobeny viry, např. chřipka či herpes - nakolik má antivirové, antibakteriální a antiplísňové vlastnosti.
 • Močové a ledvinové problémy - Pravidelné pití kokosové vody pomáhá při odstranění všech forem močových a ledvinových kamenů. Je to dobrá zpráva pro ty, které trápí ledvinové kameny ale i pro ty, kteří mají velké bolesti a pálení při močení, nesnesitelné křeče a nakonec jsou nuceni postoupit operaci.
 • Horečka - Velmi dobře snižuje vysokou teplotu a kromě toho uklidní i nervový systém a vrátí emocionální rovnováhu.
 • Zvýší metabolismus a oživí buňky - Kokosová voda obsahuje méně sodíku a více draslíku než leckteré jiné energetické nápoje. Přitom je vhodnou přírodní alternativou za tyto drahé nápoje, které ještě navíc obsahují umělé přísady. Dodá svěžest, sílu, vitalitu a to bez kofeinu!
 • Detoxikační nápoj - Pravidelným pitím (1-2x v průběhu týdne) výrazně podporujete očistu jater, protože obsahuje kyselinu laurovou která dává kokosové vodě antimikrobiální vlastnosti. Právě proto je vhodná k léčbě některých jaterních onemocnění, jako například hepatitida.
 • Chrání vaše zuby - Obsahuje pouze 5% cukru, i ty jsou přírodní - ovocné cukry. Oproti jiným nápojům má ještě další výhodu, a to že má nízkou pH hodnotu, aby i zubaři přikývli na velmi prospěšné vlastnosti jako zdravý a chutný nápoj, který je absolutně bezpečný i pro naše zuby, zvlášť pro zdravé zuby dětí.

 • reagovat   |   213.151.79.***   |   25. září, 12:58Luky
  Zajemce bude jiste zajimat i clanek bez reklamnich tvrzeni a prehnanych ucinku kokosove vody.. Presne takovy clanek jsme sepsali na blogu zde -- https://www.slimming.cz/kokosova-voda/

přidat komentář