Šťáva je lisována z demeter hroznů odrůd Barbera a Montepulciano. Hrozny Barbera dodají tmavě červenou barvu a ovocnou kyselost, sladší Montepulciano doladí chuť do příjemné výrazně ovocné sládké chuti s nádechem kyselosti. Hrozny pocházejí z italských biodynamických vinic oblastí Piemont, Chieti a Tuscany.

Beutelsbacher při výrobě želatinu NEPOUŽÍVÁ a šťávy této značky jsou tudíž vhodné i pro striktní vegany. 

OBJEM: 200 ml
ZEMĚ PŮVODU: Německo
SLOŽENÍ: lisovaná šťáva z červených hroznů, ne z koncentrátu.
TIP: Astmatici a alergici pozor, konvenční hroznová šťáva je na rozdíl od této při výrobě sířena!

UPOZORNĚNÍ: Vratná láhev, záloha 4 Kč bude připočtena k ceně výrobku. Obal můžete vrátit u nás, nebo v jakékoli prodejně, kde vedou džusy značky Beutelsbacher.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 ML:

Energetická hodnota286 kJ / 67 kcal
Tuky0,01 g
z toho nasycené mastné kyseliny0,002 g
Sacharidy16 g
z toho cukry16 g
Vláknina0,1 g
Bílkoviny0,2 g
Sůl0,01 g


Hroznová šťáva 100%. Není vyrobeno z koncentrátu. Pasterováno. Podíl ovocné složky 100 %.
Po otevření uchovávejte v ledničce a spotřebujte do 5 dnů.


Co to je demeter? Biodynamické zemědělství dodržuje veškeré požadavky ekologického zemědělství a výrobky nesoucí demeter certifikát jsou zároveň bio certifikované. Biodynamické zemědělství je však v některých ohledech přísnější a zemědělci můsí dodržovat řadu postupů navíc oproti ekologickému zemědělství. Prioritou je přirozené zvyšování úrodnosti půdy například pomocí přírodních přípravků a rotace plodin. Farma je vnímána jako celek, kde každá činnost ovlivňuje další činnosti. Biodynamický zemědělec vnímá přírodu a hospodaří v souladu s prostředím a ne proti němu. Biodynamicky vypěstované výrobky nesou chráněné označení demeter a jsou certifikovány a kontrolovány stejně jako biovýrobky.
 

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)