Tato šťáva se získává lisováním čerstvých mrkví a šetrným stáčením spolu s nízkým podílem koncentrované citrónové šťávy. Použitá mrkev pochází z biodynamického pěstování, přičemž odrůda Rodelika je původní nešlechtěná odrůda mrkve, která je pro svou výrazně oranžovou barvu a sladkou chuť velmi vhodná k odšťavňování. Výsledkem je skutečně autentická mrkvová chuť a jemná struktura.

Beutelsbacher při výrobě želatinu NEPOUŽÍVÁ a šťávy této značky jsou tudíž vhodné i pro striktní vegany. 

OBJEM: 700 ml
ZEMĚ PŮVODU: Německo
SLOŽENÍ: mrkvová šťáva 99 %, koncentrovaná citrónová šťáva.
TIP: Půl sklenky (100 ml) obsahuje 137 % doporučené denní dávky provitaminu A.

UPOZORNĚNÍ: Vratná láhev, záloha 4 Kč bude připočtena k ceně výrobku. Obal můžete vrátit u nás, nebo v jakékoli prodejně, kde vedou džusy značky Beutelsbacher.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 ML:

Energetická hodnota155 kJ / 37 kcal
Tuky0,1 g
z toho nasycené mastné kyseliny< 0,1 g
Sacharidy8 g
z toho cukry7,7 g
Vláknina0,4 g
Bílkoviny0,5 g
Sůl0,125 g
Vitamín A1100 µg (137 %)


Mrkvová šťáva. Není vyrobeno z koncentrátu. Pasterováno. Podíl zeleninové složky 99 %.
Po otevření uchovávejte v ledničce a spotřebujte do 3 dnů.


Co to je demeter? Biodynamické zemědělství dodržuje veškeré požadavky ekologického zemědělství a výrobky nesoucí demeter certifikát jsou zároveň bio certifikované. Biodynamické zemědělství je však v některých ohledech přísnější a zemědělci můsí dodržovat řadu postupů navíc oproti ekologickému zemědělství. Prioritou je přirozené zvyšování úrodnosti půdy například pomocí přírodních přípravků a rotace plodin. Farma je vnímána jako celek, kde každá činnost ovlivňuje další činnosti. Biodynamický zemědělec vnímá přírodu a hospodaří v souladu s prostředím a ne proti němu. Biodynamicky vypěstované výrobky nesou chráněné označení demeter a jsou certifikovány a kontrolovány stejně jako biovýrobky.
 

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)