4/10
Košík:je prázdný
bez DPH:0,- Kč
s DPH:0,- Kč
QR code
 Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
Každý z nás to jistě zažil. Tělo si říká o spánek, ale mozek odmítá vypnout. Skoncujte s tímto stavem. Jediný a první anti-stres drink ZENONADE KONOPÍ vám díky uklidňujícím účinkům byliny konopí pomůže vypnout. Blahodárné účinky této rostliny zaručí, že se vaše mysl uklidní a doprovodí tělo do říše snů.

Jedinečnost tohoto konceptu je podpořena vývojem produktu, na samotném vývoji nápojů se podíleli vědci a akademici Vysoké školy chemicko-technologické v Praze. “Nápoj ZENONADE KONOPÍ obsahuje směs jedenácti  bylin s převažujícím zklidňujícím účinkem. Mimo konopí je součástí i kozlík lékařský a meduňka lékařská," sděluje ing. Bohumil Špaček, CSc., vedoucí vědeckého týmu, který se podílel na vývoji řady nápojů ZENONADE.

Konopí je dvoudomá léčivá bylina pocházející z oblasti Číny. Podle archeologických výzkumů lze doložit její existenci z dob před deseti tisíci lety. Tato rozporuplná rostlina má mnoho léčivých vlivů. Působí analgeticky (proti bolesti) a má také uvolňující účinky. K dostání v designově zajímavém plechovém obalu o objemu 250 ml.
Zenonade napomáhá nejen při různých formách psychické únavy, ale prospívá také fyzickému zdraví - zvyšuje odolnost organismu, posiluje imunitní systém, snižuje hladinu cholesterolu.
Bylinné relaxační nápoje ZENONADE jsou díky své receptuře absolutní novinkou na trhu s nealkoholickými nápoji. Jsou nabízeny ve třech variantách, které se od sebe liší nejen chutí, ale především účinkem. Řady ZENONADE MARACUJA a ZENONADE SCHIZANDRA doplňuje kontroverzní ZENONADE KONOPÍ.
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy

NEJEDNÁ SE O ENERGETICKÝ NÁPOJ
 
 
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)