7/10
Košík:je prázdný
bez DPH:0.00,- Kč
s DPH:0,- Kč
QR code
 Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
Prožíváte stres doma v práci nebo ve škole? Čeká vás důležitá zkouška nebo jednání v práci? Potřebujete se uklidnit a soustředit? Právě pro vás je určen jeden z prvních anti-stres drinků ZENONADE MARACUJA.

Léty prověřené účinky plodů maracuji vás dostanou do stavu absolutního klidu. Lijány této jihoamerické rostliny mají totiž pozitivní vliv na mysl a dokonale zbavují tělo od stresu a napětí. Zenonade Maracuja oceníš také například na večírku - přesněji řečeno v jeho závěru. Díky příznivým zažívacím účinkům lze předejít nepříjmné kocovině.

"Výluh maracuje neboli mučenky jedlé poskytuje lahodný nápoj ZENONADE MARACUJA. Účinnými složkami jsou zelený čaj, šípek a kozlík lékařský. Tato kombinace složení má pozitivní vliv na zažívání, zabraňuje stresu a pomáhá lepší koncentraci," říká vedoucí vývojového týmu nápojů ZENONADE ing. Bohumil Špaček, CSc.
Maracuja je druh ovoce, který se pěstuje v oblasti Jižní Ameriky, v Indii i na Novém Zélandu. Je vzácná pro vysoký obsah vitamínu B a C. Kromě toho obsahuje důležitý vápník a v neposlední řadě vlákninu. Mučenka jedlá, jak zní český název tohoto exotického ovoce, obsahuje navíc nejvíce železa ze všech druhů ovoce na světě.

Maracuja je vám pomůže s koncentrací a zbaví vás stresu a napětí, takže je ideální při všech formách psychické únavy nebo vyčerpání. Navíc má pozitivní účinky při žaludečních a střevních potížích.
Zenonade napomáhá nejen při různých formách psychické únavy, ale prospívá také fyzickému zdraví - zvyšuje odolnost organismu, posiluje imunitní systém, snižuje hladinu cholesterolu.
Bylinné relaxační nápoje ZENONADE jsou díky své receptuře absolutní novinkou na trhu s nealkoholickými nápoji. Jsou nabízeny ve třech variantách, které se od sebe liší nejen chutí, ale především účinkem. Řady ZENONADE MARACUJA a ZENONADE SCHIZANDRA doplňuje kontroverzní ZENONADE KONOPÍ.
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy

NEJEDNÁ SE O ENERGETICKÝ NÁPOJ
 
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)