7/10
Košík:je prázdný
bez DPH:0.00,- Kč
s DPH:0,- Kč
 Nejprohlíženější
QR code
 Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
Po náročném dni je třeba vypnout a relaxovat. Pro tyto chvíle je určen nápoj ZENONADE SCHIZANDRA. Extrakt této asijské lijány příznivě ovlivňuje funkci nervového systému, ostrost zraku a má blahodárné účinky na poškozenou jaterní tkáň. Potřebujete-li utéct z této hektické doby, sáhněte po Zenonade Schizandra. Tato linie je navíc doporučována jako doplněk pitného režimu při sportovním vyžití, obzvlášť pak při aktivitách, kde je potřeba zachovat rozvahu a čistou mysl.

Nápoj ZENONADE Schizandra nabízí především pozitivní účinek výluhu ze zeleného čaje v kombinaci s uklidňujícími bylinami jako je dobromysl, mák a květ černého bezu. Protistresový účinek má výluh právě ze schizandry," konstatuje vedoucího vědeckého týmu ing. Bohumil Špaček, CSc., který se podílel společně s akademiky z Vysoké školy chemicko technologické v Praze na vývoji nápojů ZENONADE.

Schizandra, neboli klanopraška čínská, je opadavá keřovitá lijána. Kromě své okrasné funkce má tato východní rostlina také léčivé účinky. Výtažky z červených bobulovitých plodů posilují nervovou soustavu a působí antidepresivně. Schizandra patří mezi takzvané adaptogeny, tedy látky, které zvyšují odolnost při zvýšené zátěži i v extrémních podmínkách.

Bylinné relaxační nápoje Zenonade se vyrábějí nejen s esencí schizandry, ale také ve dvou dalších variantách – konopí a maracuja. Liší se především svým vlivem. Nápoje Zenonade jsou prvními antistresovými nápoji tohoto druhu v Evropě. Receptura této řady je jedinečná.
Zenonade napomáhá nejen při různých formách psychické únavy, ale prospívá také fyzickému zdraví - zvyšuje odolnost organismu, posiluje imunitní systém, snižuje hladinu cholesterolu.
Bylinné relaxační nápoje ZENONADE jsou díky své receptuře absolutní novinkou na trhu s nealkoholickými nápoji.  Jsou nabízeny ve třech variantách, které se od sebe liší nejen chutí, ale především účinkem. Řady ZENONADE MARACUJA a ZENONADE SCHIZANDRA doplňuje kontroverzní ZENONADE KONOPÍ.
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy

NEJEDNÁ SE O ENERGETICKÝ NÁPOJ

 
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)